Lotnisko Kraków Balice

Port Lotniczy Kraków Balice to lotnisko z którego codziennie korzystają tysiące osób. Jest ulokowany około 11 kilometrów od centrum Krakowa i zapewnia zarówno połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. Jest to drugi, po warszawskim Okęciu port lotniczy pod względem odprawionych pasażerów oraz liczby operacji lotniczych. Na terenie portu lotniczego znajduje się także nasza wypożyczalnia samochodów osobowych, w której można skorzystać z oferty jaką jest wynajem aut Kraków Balice.

Wynajem aut Kraków Balice

Kraków wypożyczalnia samochodów
Kraków wypożyczalnia samochodów

Obecnie lotnisko Kraków Balice obsługują zarówno duże, jak i małe linie lotnicze. Do najpopularniejszych z nich należą: Air Berlin, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways, Brussels Airlines, Easy Jet, KLM, LOT, Norwegian, Ryanair, SAS czy Swiss International Air Lines. Dzięki ofertom tych linii z lotniska Kraków Balice można bezpośrednio dostać się do takich miast jak: Barcelona, Warszawa, Zurych, Kopenhaga, Sztokholm, Rzym, Paryż, Bruksela, Frankfurt, Bergen, Oslo, Berlin, Ateny, Bristol, Edynburg oraz wiele innych.

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice jest miejscem w którym każdy zainteresowany może znaleźć i wynająć dokładnie taki model auta, jaki mu odpowiada. Posiadamy szeroki wybór różnych samochodów mających ręczną lub automatyczną skrzynię biegów oraz zostały wyposażone w silniki benzynowe lub diesla. Dzięki temu nasi klienci bez problemu wybierają dokładnie takie auta, do jakich są przyzwyczajeni.

Rezerwacja samochodu w naszym serwisie jest bardzo prosta. Wystarczy z dostępnych modeli wybrać ten, który nas interesuje, a następnie sprawdzić czy jest on dostępny w czasie gdy będziemy w Krakowie. Wynajem samochodu na lotnisku to doskonały sposób na to, by w każde wybrane przez nas miejsce dojechać szybko i co ważne bezpośrednio – bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni lub jeżeli miałeś wypadek zapytaj o opcję wynajmu auta z OC sprawcy.